O nas

Wszystko zaczęło się od pewnego babskiego wyjazdu...

Jedna z dziewczyn miała na sobie kombinezon.

To skłoniło mnie do przemyśleń...


Kombinezony są super - pomyślałam - mają zalety sukienki, bo nie trzeba kompletować bluzki do spódnicy czy spodni, jednak przegrywają z nią w wygodzie codziennego użytkowania.

Z powodu tej niepraktyczności ja nie miałam żadnego kombinezonu w garderobie, a osoby, które miały  i  z  którymi  rozmawiałam  podawały  ją  za główną...  i w sumie jedyną wadę!


A gdyby je ulepszyć? Co gdyby rozpinały się od dołu, a nie od góry? – pomyślałam - Wyeliminowana zostałaby wtedy ta jedyna wada, a zostały same zalety! Co więcej, taki kombinezon "przebiłby" sukienkę z tego względu, że nie podwiewałby na wietrze czy odsłaniał za dużo, gdy się pochylimy czy przykucniemy.


Od pomysłu przeszłam do czynów - okazało się, że mój pomysł działa i wygląda świetnie! Sporo czasu spędziłam na  poprawianiu  i  dopracowaniu  detali. W rezultacie powstały kombinezony kobiece i piękne,  a zarazem wygodne, praktyczne i innowacyjne. Wszystkie są moimi autorskimi projektami.


Leoffi projektuje i szyje w Polsce używając najlepszych jakościowo, przyjaznych dla naszej skóry, oddychających materiałów wyprodukowanych w Polsce i innych krajach europejskich. Do pakowania używamy, stworzonych w 90% z materiałów wtórnych, kartonowych pudełek oraz papierowych taśm,  nie używamy foliopaków.


Wierzę, że pokochacie kombinezony Leoffi i staną się one Waszymi idealnymi kompanami  na co dzień  i od święta, do pracy czy na spacer, w daleką podróż czy... na babski wyjazd :)

Pozdrawiam,
K
amila Stojanowska
właścicielka marki Leoffi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl